E ardhmja e Ikardit, Uanda e quan “punë të kryer”!

0

E ardhmja e Mauro Ikardit është prej kohësh në pikëpyetje, me argjentinasin që duket se nuk është as në planet e trajnerit të ri, Antonio Kontes.

Gjithsesi, ende asnjë vendim nuk është bërë i ditur nga klubi zikaltër, teksa së fundmi topin e merr Uanda Nara. Agjentja dhe njëkohësisht bashkëshortja e Ikardit, ka zbuluar në Instagram diçka konkrete mbi të ardhmen e sulmuesit.

Në një nga postimet në llogarinë e saj, Uanda i ka kthyer përgjigje njërit prej fansave, i cili i shkruante: “Bëje Ikardin të qëndrojë“. Përgjigja e Uandas ishte e qartë dhe e shkurtër: “Punë e kryer!“ Tashmë, mbetet për t’u parë se sa e ka kryer punën e saj Uanda Nara…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.