Dëshpërimi i Gjokës: Ç’të bënim më shumë?

I dëshpëruar, logjikshëm, Ernest Gjoka. Kukësi i tij nuk ka luajtur e nuk ka krijuar ndonjëherë kaq shumë raste sa sot. 15 minutat e fundit do t’i bëhen makth, atij, lojtarëve, drejtuesve dhe gjithë kuksianeve në stadium e para televizionit.

I ka futbolli këto. Pak të ikën loja nga duart, kundërshtari merr frenat e lojës. Më vjen keq, nuk kishim ç’të bënim më shumë, sepse krijuam lojë, raste, humbëm 11-metërsh, goditëm traversë e shtyllë. Nuk kanë lidhje ndërrimet, nuk kishim ç’të bënim më shumë. Nuk është koha që të analizojmë ku gabuam dhe a funksionuan ndërrimet, duhet të qetësohemi dhe të shohim më vonë për analizat”, tha shkurt në Supersport pas ndeshjes së humbur 2-1 ndaj Sherifit trajneri i Kukësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online