Demi: Nuk kënaqem me barazime

0

Presidenti i Partizanit, Gaz Demi, si zakonisht flet shumë pak dhe nuk ka qejf të ndalet në deklarata të gjata për mediat. Edhe sot, pas barazimit kundër Kukësit, bosi i të kuqve ka lënë stadiumin pa u ndalur gjatë, ndërsa për Supersportin lëshoi një batutë që tregon qartë humorin e tij: “A më kënaqi ndeshja? Unë nuk kënaqem me barazime, dua vetëm fitore. Të shohim në të ardhmen”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online