Gjici: I kënaqur, loja do të vijë

0

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, në një prononcim për Supersport, ka komentuar barazimin kundër Partizanit, duke u shprehur i kënaqur.

Kishim ardhur për fitore, por edhe barazimi është një rezultat i mirë. Kuptohet që skuadra do kohën e vet dhe kanë ardhur lojtarë të rinj, si Alijev, që ka nevojë për kohë ambientimi, por jemi të bindur që loja do të vijë”, u shpreh bosi i klubit kampion.

Një deklaratë e shkurtër, por Gjici dukej i qetë dhe në humor, shenjë se ndeshja i ka pëlqyer.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online