De Biazit i del emri për votime në Tiranë

0

Xhani De Biazi mbetet shqiptar, edhe pas largimit nga kombëtarja. Trajneri italian mund të quhet edhe trajneri shqiptar, sepse tashmë është kohë zgjedhjesh dhe emri i tij është në listat e votuesve në Tiranë.

Ndonëse pa banesë në Tiranë, De Biazi ka dalë i regjistruar në listat te “Xhamlliku” dhe duhet të votojë aty.

Me siguri mendja e De Biazit aty është, te votimet tona…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online