CR7 para gjykatës: Nuk do isha këtu, po të mos quhesha Kristiano Ronaldo

0

Kristiano Ronaldo është vënë sot përballë gjykatësve në Pozuelo de Alarkón, në Madrid. Portugezi është nën hetim, pasi akuzohet për 4 krime fiskale

“Nuk do isha këtu, të mos quhesha Kristiano Ronaldo”, tha ndër të tjera Ronaldo para gjykatës, dukshëm i acaruar me këtë histori.

Ndërkaq, pas marrjes në pyetje, Ronaldo nuk foli për mediat, por stafi i tij ka njoftuar se do të shpërndajë një komunikatë zyrtare për këtë çështje.

Ronaldo akuzohet për evazion fiskal dhe fshehje të të ardhurave, duke rrezikuar një gjobë të konsiderueshme, por jo burgun.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online