Browsing Tag

Viki Varga

Çifti perfekt, Graciano Pele i marrosur pas Viki Vargës

Graciano Pele cilësohet si një nga futbollistët më të pashëm në planet, partnerja e tij Viki Varga nuk ka se si të ngelet pas në këtë aspekt. Bukoroshja hungaraze është një bukuri e rrallë dhe jo më kot ka ndërtuar një karrierë të…