Çfarë mallkimi, Jovetiç pëson një tjetër dëmtim të tmerrshëm!

0

Sulmuesi i Monakos, Stevan Jovetiç, ka pësuar një dëmtim të rëndë, duke këputur ligamentin e gjurit dhe duke humbur pjesën e mbetur të sezonit, ka konfirmuar klubi i Ligës 1 franceze.

Jovetiç u zëvendësua në minutën e 84-t të sfidës kundër Reims (0-0), të shtunën në mbrëmje, ndërsa tani do të mungojë gjatë.

Klubi nuk ka saktësuar sa kohë do i duhet malazezit të kthehet në fushë, por ka konfirmuar se do i duhet operacion.

Sulmuesi 29-vjeçar është shumë i pafat, sepse në karrierën e vet ka pasur një seri të tmerrshme dëmtimesh, duke nisur me një këputje ligamenti në tetor 2010, kur mungoi deri në maj 2011.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online