Çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë, ja përballjet që rezervon formula

0

U luajtën ndeshjet e kthimit të turit të dytë të Kupës së Shqipërisë dhe tashmë janë mësuar edhe çiftet që do të përballen në fazën çerekfinale.

Bie në sy çifti Teuta-Kukësi, ekipe që renditen në vendin e tretë dhe të dytë në Kategorinë Superiore. Partizani do të diskutojë kalimin në fazën tjetër me Luftëtarin, kurse dy çiftet e tjera janë Skënderbeu-Kamza dhe Laçi-Tirana.

Kupa e Shqipërisë – Faza çerekfinale

Grupi A
Partizani-Luftëtari
Kamza -Skënderbeu

GRUPI B
Kukësi -Teuta
Tirana-Laçi

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.