Benaser: Jam i lumtur që jam këtu, forca Milan!

Ismael Benaser ka qenë i pranishëm sot në ambientet e klubit të Milanit, ku ka kaluar me sukses vizitat mjekësore dhe ka folur për mediat e pranishme jashtë “Cassa Milan”.

Në fjalën e tij, ylli algjerian tha: “Jam shumë i lumtur që jam këtu. Gjithçka po shkon mirë, forca Milan!”. Fjalët e tij kanë gëzuar tifozët e pranishëm rreth tij, që kanë pasur dhe mundësinë të marrin autografe dhe të bëjnë fotografi me 21-vjeçarin.

Benaser u shpall lojtari më i mirë në Kupën e Afrikës këtë verë, ku u shpall kampion i Afrikës me Algjerinë e tij, duke mposhtur Senegalin të mbushur me yje në finale.

Benaser duke foli per SkySport, Gianluca Di Marzio

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online