Bëhet bashkë me një modele dhe aktore, Mesut Ozil gjen marrëveshjen për të blerë ekipin

0

Ish-futbollisti i Arsenalit, Mesut Ozil, do të blejë një ekip në Meksikë. Aktualisht si pjesë e Fenerbaces, mesfushori i njohur po planifikon periudhën pas futbollit të luajtur ku ashtu si edhe Zlatan Ibrahimovic që ka aksione te Hamarby, Mesut Ozil do të jetë bashkëpronar te Necaxa.

Kjo e fundit ndodhet në vendin e fundit në renditje pas 14 javëve të para të kampionatit. Së bashku mes Mesut Ozil do të blejnë aksione te klubi meksikan edhe aktorja Eva Longaria, së bashku me modelen Kate Upton. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.