Gjithçka e ka një limit! Gjestet e Kristiano Ronaldo te Juventusi, lojtarët po shpërfillin portugezin

0

Ekziston një kufi për gjithçka! Kristiano Ronaldo do të vinte te Juventusi si një prej lojtarëve më të mirë në botë dhe që duhej të ndihmonte ekipin për t’i dhënë trofeun e vetëm të munguar, Champions Leauge.

Por nëse më parë bardhezinjtë shkonin deri në finalen e këtij kompeticioni, me të në fushën e lojës nuk po arrijnë që të shohin kaq larg. Por nëse më parë bardhezinjtë as që e diskutonin Serinë A, me Kristiano Ronaldon po shohin sesi Interi është gati për t’u shpallur si kampion.

E në këtë ambient, portugezi mendon që të trazojë më keq ujërat duke shprehur gjithë irritimin e tij në momentin që nuk arrin të shënojë gol vetë. Për shkakun e gjesteve të zemërimit dhe nervozizmit të treguar pas ndeshjes me Xhenoan, në mediat italiane raportojnë se disa prej lojtarëve të Juventusit po e shpërfillnin tërësisht Kristiano Ronaldon duke treguar se durimi i tyre po testohet në limitetet e fundit. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.