Baloteli rindez debatin: Mos e krahasoni Mesin me atë numrin 7…

Lionel Mesi mahnit botën edhe një herë, duke shënuar 2 gola ndaj Liverpulit dhe duke siguruar praktikisht finalen e Champions League për Barcelonën.

Natyrisht, elozhet nuk kanë fund, edhe nga legjenda të futbollit, por Mario Baloteli gjen mënyrën si të krijojë sërish debat, me një foto në rrjetet sociale.

 

Duke parë ndeshjen, SuperMario postoi një mesazh në Instagram: “Për të mirën e futbollit, mos e krahasoni më Mesin me numrin 7 të Juventusit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online