Baloteli firmos sërish në Francë

0

Mario Baloteli dhe Mino Raiola u menduan gjatë, dhanë sinjale për të testuar tregun, por në fund e kuptuan që si Nica nuk ka.

Në qytetin bregdetar francez sulmuesi u ringjall, shënoi 17 gola dhe ndihmoi Nicën të shkonte në Champions League.

Ambiciet e Balotelit mund të jenë më të mëdha, por truri i tij nuk është në lartësinë e talentit të tij. Kjo është kuptuar me kohë, ndaj Raiola e ka bindur të qëndrojë në Nicë.

Sot Nica njoftoi për rinovimin edhe për dy vjet, pa zbuluar shifrat, por do të jetë sërish ndër lojtarët më të paguar në Francë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online