“Atletiko mund të fitojë Championsin me Grizmanin”

0

Antuan Grizman është pa diskutim një nga lojtarët më të mirë në botë. Francezi arriti që të rrëmbente medaljen kampionit të Botës në Rusi, por duhet kujtuar se pak javë më parë kishte ishte shpallur kampion i Europa Leagues me Atletikon e Madritit.

Sulmuesi duket se është i lumtur në Spanjë dhe një arsye më tepër për të qëndruar është dhe bashkëshortja e tij, Erika Choperena, e cila gjithashtu është e kënaqur në Madrid. Jo vetëm kaq, por bashkëshortja e francezit ka dhënë dhe mendimin e saj për Atletikon e Madridit, duke thekuar se me një me burrin e saj skuadra i ka të gjitha mundësitë që të fitojë dhe Championsin, torfe që i është afruar shuam pranë dy edicione më parë.

Mbetet për t’u parë nëse Erika Choperena do t’i gëzohet një tjetër suksesi të bashkëshortit të saj. Gjithsesi, në këtë mënyrë saktësohet dhe e ardhmja e Grizmanit, që duket se është e sigurt se do të jetë në Madrid.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.