Arrihet akordi/ Lena rikthehet në Durrës

0

Nijas Lena mund të konsiderohet lojtarë i Teutës. Mesfushori i ka dhënë fund aventurës me kampionët dhe tashmë do të rikthehet të luaj në “Niko Dovana”.

Edhe pse Kukësi këmbëngulte që 31-vjeçari është pjesë e tyre dhe për një sezon, klubi durrsak ka negociuar me verilindorët dhe ka gjetur gjuhën e përbashkët .

Lojtari do të marrë së shpejti leje-kalimin nga Kukësi dhe do të vihet nën urdhrat e trajnerit Gugash Magani.

Një përforcim me shumë vlerë për “djemt e detit” që tashmë do i besojnë çelsat e mesfushës një lojtari me shumë eksperiencë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online