Alegri “zhduket”, çfarë po ndodh me italianin?!

0

Maksimiliano Alegri ka çaktivizuar të gjitha rrjetet e tij sociale, duke i surprizuar të gjithë. Trajneri i “Zonjës” ka qenë aktiv në profilet e tij në Instagram e Twitter, ku postonte foto të ndryshme dhe bënte edhe një koment pas çdo ndeshjeje.

Ish-milanisti kishte disa vite që përdorte rrjetet sociale. Ai bëri bujë me hashtagun “fiuu” që ai pati bërë pas një përmbysjeje të Juves ndaj Olimpiakos në vitin Champions Ligën e vitit 2014.

Spekulimet mbi këtë veprim të Alegrit janë të shumta, gjithsesi presim informacionet e mëtejshme që do të serviren nga mediat italiane.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.