Akuzoi lojtarët, Nica nuk heq dorë nga Kastrioti

0

Stavri Nica shpërtheu pas ndeshjes që Kastrioti humbi ndaj Teutës me rezultatin 4-0. Trajneri durrsak nuk është ndjerë mirë pasi ekipi i tij pësoi tetë gola në dy ndeshje dhe pret që me hapjen e merkatos drejtuesit të bëjnë lëvizjet e duhura.

Pas sfidës me durrsakët, ai u shpreh qartë: “Le të vijnë këtu lojtarë që kanë dëshirë të luajnë futboll dhe që zbatojnë detyrat e trajnerit”. Kështu, me përfundimin e pjesës së parë të sezonit, te Kastrioti pritet që të ketë largime në masë.

Nica dje ka dalë në stërvitje, duke konfirmuar kështu edhe vijimin e bashkëpunimit me krutanët edhe pas humbjeve të thella me Tiranën e Teutën. takimi i radhës në program për Kastriotin është ai me Kukësin ditën e diel.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.