Ahmat Grozni ndalet, Roshi e Balaj shqetësojnë Panuçin

0

Pas tre fitoresh rresht, Ahmat Grozni u ndal sot, duke humbur në fushën e Ufas 3-2. Një humbje e papritur, aq më shumë që në fillim të pjesës së dytë skuadra çeçene zhbllokoi shifrat. Megjithatë, në minutat 80, 84 e 86 Ufa shënoi tre herë, duke marrë tre pikët që e ngjitin në kuotën e 8 pikëve në 4 ndeshje, një më pak se Ahmati.

Nga shqiptarët luajti vetëm Bernard Berisha, 76 minuta në fushë. Odise Roshi e Bekim Balsj munguan sërish për problene fizike dhe situata po bëhet shqetësuese për kombëtaren, sepse kanë mbetur pak javë nga ndeshjet kualifikuese të shtatorit dhe mungesa e tyre do të përbënte një problem të madh për trajnerin Kristian Panuçi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online