Agjenti i Hysajt përjashton kalimin te Juvja

0

Agjenti i mbrojtësit të kombëtares sonë Elseid Hysaj ka hedhur poshtë lajmet se mbrojtësi i Napolit do të largohet nga ky ekip.

Mediat italiane kanë raportuar për një interesim të Juventusit për të, por duke folur për radion “Radio Crc”, Mario Xhufrida ka thënë: “Mund të jetë e vërtetë që Juventusi të ketë kërkuar shërbimet e Hysajt. Mund të ketë ndodhur që dhe Napoli të jetë menduar ndopak, por vetëm kaq. Gjithçka është mbyllur këtu. Është më e udhës që Napli të mbajë të gjithë lojtarët e vet më të mirë për të luftuar për titullin. ”

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online