Mesfushori i Mladës: Skënderbeu, si Shkëndija vjet

0

Në krah të trajnerit çek Dushan Uhrin në konferencën për shtyp të Mladas ishte mesfushori Jakub Rada: “Tifozët ishin të shkëlqyer në ndeshjen e shkuar dhe do të na ndihmojnë shumë edhe nesër” – shprehet Rada, i cili këtë verë është kthyer në fushë, pas një dëmtimi të rëndë që e la jashtë thuajse një vit.

“Do të jetë një ndeshje ndryshe në krahasim me sfidat kundër Shamrokut, Skënderbeu është më i fortë, edhe pse nuk e njohim. Në Europianin e fundit Shqipëria ra në sy dhe është normale që edhe kampionati shqiptar të ketë cilësi. Mendoj se Skënderbeu është i ngjashëm me Shkëndijen, që na eliminoi vjet, ndaj atë eksperiencë duhet ta përdorim për të kaluar me sukses këtë pengesë”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online