Abazaj “digjet” si pistë, Skënderbeu heq dorë

0

Kristal Abazaj nuk do të transferohet te Skënderbeu. Klubi korçar ka hequr dorë zyrtarisht nga sulmuesi i Luftëtarit, duke parë koston e lartë të operacionit dhe koëhn e paktë në dispozicion.

Pas kualifikimit të bujshëm kundër Dinamos së Zagrebit, Skënderbeu ka zyrtarizua Suad Sahitin nga Rabotinçki, ndërsa ka shfaqur interes për një grup lojtarësh të rinj, për të përforcuar skuadrën, duke qenë se do të luajë edhe në Europa League deri në dhjetor, të paktën.

Gjithsesi, tashmë pista Abazaj është mbyllur, edhe për faktin se do të kthehet Afrim Taku dhe skuadra është e kompletuar me sulmues dhe anësorë ofensivë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online