135 minute loje ndaj Man City që Atletico të godasi 1 herë portën, autobuzi i Simeones është po i njëjti

 

Pjesa e parë mes Altetico Madrid dhe Manchester City u mbyll me shifrat 0-0. Janë dashur jo pak, por 135 minuta loje që spanjollët të bënin gjuajtjen e parë në portë.

Kundërsulmi i Atleticos nuk ishte në nivelin e pritshmërisë, ndërsa Simeone nuk surprizon aspak. Autobuzi vendoset edhe në këtë ndeshje të kthimit me mbrojtjen me 10 lojtarë, pavarësisht se ndeshja e parë është humbur me shifrat 1-0./Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online