Zbardhen formacionet, Skënderbeu gati për përmbysje

0

Skënderbeu do të zbresë në fushë në orën 20:00, ku do të kërkojë triumfin që do e katapultonte në fazën “play-off” të Europa League-s. Në ndryshim nga ndeshja e parë të gatshëm për trajnerin Ilir Daja janë dhe mesfushori Sabjen Lilaj dhe sulmuesi Xhejm, të cilët do ta nisin ndeshjen titullar. Në “Elbasan Arena”, korçarët i pret ndeshja më e rëndësishme e këtij sezoni.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image