Zbardhen formacionet, Skënderbeu gati për përmbysje

0

Skënderbeu do të zbresë në fushë në orën 20:00, ku do të kërkojë triumfin që do e katapultonte në fazën “play-off” të Europa League-s. Në ndryshim nga ndeshja e parë të gatshëm për trajnerin Ilir Daja janë dhe mesfushori Sabjen Lilaj dhe sulmuesi Xhejm, të cilët do ta nisin ndeshjen titullar. Në “Elbasan Arena”, korçarët i pret ndeshja më e rëndësishme e këtij sezoni.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online