VIDEO | Publikohen pamjet e debatit me modelen, Nejmar “buzë greminës”!

0

Nejmar Zhunior është akuzuar disa ditë më parë për përdhunim, me modelen Najila Trindade, e cila ka depozituar denoncimin e saj në Sao Paolo. Ylli brazilian akuzohet për përdhunim natën e 15 majit, ku së bashku me modelen thuhet se ka kaluar natën në një hotel në Paris.

Këto akuza u mohuan nga Nejmar, me këtë të fundit që deklaroi se gjithçka është bërë me dëshirën e plotë të modeles dhe ka ndodhur ajo çfarë ndodh mes një çifti. Gjithsesi, së fundmi në media janë publikuar disa pamje tronditëse që mund të komprementojnë brazilianin.

Në video shihet qartë që Nejmar dhe modelja kanë pasur një zënkë mes tyre, me pamjet që flasin vetë…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.