VIDEO/ Ka mënyra e mënyra, por Lukaku të çudit me golin në Europa League

0

Lukaku është i rilindur te Interi, ndërsa arrin të shënojë në të gjitha mënyrat. Këtë e ka treguar edhe sot ndaj Ludogorestit, teksa zikaltrit fituan 2-1.

Ndeshja e parë u mbyll në shifrat 0-2 dhe ekipi i Kontes ka kaluar më tej. Në minutën e fundit të pjesës së parë, sulmuesi belg ka goditur në portën kundërshtare e ka grushtuar e teksa ishte në rrëzim e sipër, sërish arrin tê kordinohet për të gjetur rrjetën. Nëse ky gol do tê ishte shënuar ndaj një rivali më të madh do tê bënte më tepêr jehonê, por mbetet një përgjigje pêr të gjithë kritikët. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.