VIDEO: Asensio çmend komentatorin, ky gol është spektakolar

0
Real Madrid's Marco Asensio shoots the ball from outside the box to score his side's second goal during the Spanish La Liga soccer match between Real Madrid and Las Palmas at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Sunday, Nov. 5, 2017. Asensio scored once in Real Madrid's 3-0 victory. (AP Photo/Francisco Seco)

Marko Asensio dje shënoi një gol spektakolar ndaj Las Palmasit në ndeshjen që Real Madridi fitoi 3-0 në “Santiago Bernabeu”.

Mesfushori gjuajti nga jashtë zone dhe shtangu portierin mik në rastin e golit të dytë. Spanjolli gjuajti aq bukur, saqë komentatori Ray Hudson reagoi me gjithë fjalorin e tij të zgjeruar anglez dhe me një intonacion të pazakontë të zërit, duke lavdëruar talentin e “Los Blancos”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image