Browsing Tag

shijak

Përforcohet Erzeni, firmosin dy ekspertë të së Parës

Skuadra e Erzenit po merr formë dita ditës. Drejtuesit e klubit shijakas duan medoemos që të arrijnë ngjitjen në Superiore dhe për këtë skuadra ka afruar disa lojtarë me emër në Kategorinë e Parë. Futbollistët më të fundit që i bashkohet…

Merkato në Shijak, Erzeni përforcon sulmin

Erzeni ka filluar merkaton për sezonin e ri. Ditën e sotme klubi shijakas ka zyrtarizuar firmën me sulmuesin Mirjan Hima. Sezonin e kaluar 21-vjeçari ishte pjesë e Spartakut të Tiranës në Kategorinë e Dytë. Në të shkuarën Hima ka qenë…