Browsing Tag

Lindelof

Barça pas yllit të Junajtid, tifozët: Na jepni Mesin!

Humori anglez, godet sërish. Sapo u publikua lajmi se Barcelona është interesuar për yllin e Mançester Junajtid, Viktor Lindelof, tifozët e “Djajve të Kuq” kanë pushtuar rrjetet sociale, me komente nga më të ndryshme. Lindelof është një…

VIDEO | “Djajtë” zbaviten në Dubai, ja si e presin De Gean

Mançester Junajtid po kryen fazën përgatitore në Dubai dhe futbollistët e “Djajve të kuq” po i shijojnë në maksimum ditët e ngrohta. Duket se të besuarit e Solskjaer janë në një moment shumë të mirë dhe klima në skuadër është ajo e duhura.…

Zyrtare, Man Utd blen yllin e Benfikës

Mançester Junajtid publikoi dje listën e lojtarëve që nuk janë në planet e klubit për sezonin e ardhshëm dhe sot ka nisur nga fushata e përforcimeve, duke zyrtarizuar blerjen e qendërmbrojtësit Viktor Lindelof nga Benfika. Zhoze Murinjo ka…