Browsing Tag

felipe

Zyrtare, Atletiko firmos me pasuesin e Diego Godin

Atletiko Madrid e ka gjetur pasuesin e Diego Godin dhe për këtë ka paguar 20 milionë euro te Porto. Mbrojtësi qendror, Felipe, është blerë nga portugezët dhe do të jetë nën urdhrat e trajnerit Diego Simone në vazhdim. Klubi spanjoll e ka…

Atletiko e nis vrullshëm merkaton, zyrtarizohet blerja e parë

Atletiko Madrid është një ndër klubet më të dëmtuar në këtë fillim merkatoje, teksa nga madrilenët kanë shpallur zyrtarisht largimin katër lojtarë. Një prej tyre është Diego Godin, i cili ishte një ndër më të rëndësishmit në ekipin e…