Browsing Tag

Bojan Najdenov

FIFA gëzon Laçin, “përforcim” me vlera para Partizanit

Ivan Galiç është ai që shqetëson kurbinasit për ndeshjen me Partizanin. Sulmuesi anësor u dëmtua në ndeshjen kundër Naftëtarit dhe mbetet për t’u mësuar gjendja e tij. Kroati është një nga lojtarët prej të cilit te Laçi presin shumë. Por…

I refuzoi të gjithë për Laçin, Najdenov tregon arsyet

Bojan Najdenov do të jetë pjesë e Laçit sezonin e ardhshëm. Mesfushori 26-vjeçar ka nënshkruar me bardhezinjtë. Bisedimet u mbyllen me sukses dhe ditën e djeshme mesfushori nga Strumnica ishte në kryeqytet dhe pas takimit me presidentin…