Browsing Tag

Behrami

BOKS | Behrami dhe Zeneli ndalen në çerekfinale

Boksierët shqiptarë Krenar Zeneli dhe Patriot Behrami kanë mbyllur rrugëtimin e tyre në “Lojërat Europiane, Minks 2019”. Të dy atletët arritën deri në çerekfinalet e garave respektive. Vlonjati Krenar Zeneli garoi në kategorinë 59 kg, ku…

Rikthimi i Behramit, vjen oferta e parë nga Zvicra

Valon Behrami është shumë pranë rikthimit në kampionatin zviceran. Kontrata e 34-vjeçarit me Udinezen ka mbaruar dhe me shumë gjasa klubi friulian s’do të aktivizojë opsioni e rinovimit të bashkëpunimit edhe për një sezon. Mediet…

FOTOLAJM/ Behrami lë Zvicrën, Tifozat Kuq e Zi e ngacmojnë

Valon Behrami nuk do të jetë më pjesë e përfaqësues së Zvicrës. Mesfushori me origjinë shqiptare ka njoftuar se nuk do të angazhohet me përfaqësuesen helene. Nuk kanë munguar urimet e shumta nga shokët e tij të skuadrës, por dhe…