Browsing Tag

Arabia Saudite

Ofertë e parefuzueshme për Riberi, zbulohet e ardhmja

Frenk Riberi e ka marrë vendimin në lidhje me të ardhmen e tij. Mesfushori ofensiv u largua nga Bajerni i Mynihut pas plot 12 viteve, periudhë ku fitoi gjithçka. Francezi e mbylli aventurën franceze me 24 trofe të fituar, nga të cilat 9…

Dilema e Riberi, dy opsione për të ardhmen

Frenk Riberi u nda nga Bajerni i Mynihut pas 12 viteve. Francezi fitoi gjithçka në Bavari në një total prej 24 trofesh. 36-vjeçari ka përfunduar lojtar i lirë dhe ofertat në drejtim të tij nuk mungojnë. Ajntrahti i Frankfurtit dhe…