Shtubina e mbyll vitin me ekip të ri, firmos për Laçin

0

Ndriçim Shtubina e mbylli para pak ditësh aventurën e shkurtër të Kukësi, duke u larguar me zhgënjim, pas gjysmë sezoni ku luajti pak dhe nuk pati mundësi të tregonte sa vlente.

Ish-kapiteni i Vllaznisë pranoi pa bërë llafe ndarjen me Kukësin dhe u mendua se do të kthehej në shtëpi, edhe për faktin se vetë mesfushori e la të hapur mundësinë.

Megjithatë, nga Vllaznia nuk ka pasur sinjale dhe ndërkohë Laçi i bëri ofertë anësorit shkodran, i cili nuk është menduar gjatë duke pranuar.

Laçi po zhvillon një sezon madhështor dhe tashmë sheh Evropën, por i duhet eksperiencë dhe alternativa, ndaj Shtubina është përforcim serioz.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.