Kategoria e Parë, grupet luajnë të shtunën dhe të dielen

1

Kategoria e Parë nis në fundjavë fazën e tretë, me ndeshjet play-off dhe play-out.

Nëse grupi i Kastriotit praktikisht luhet për qejf, në grupin B play-off dueli Tirana-Bylis është i ndeshur dhe të dielën luhen dy ndeshje shumë interesante, duke pritur gabimet e njëra-tjetrës.

Garë e fortë në play-out, ku të shtunën luhen dy ndeshje në grupin A dhe të dielën dy ndehsjet e grupit B.

You might also like
1 Comment
  1. eri says

    FORCA BYLIS

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.