“E ardhmja e Nejmarit është në Paris”

0

Nejmar qëndron në Paris, apo largohet këtë verë? Pas spekulimeve mediatike pa fund, presidenti i PSG-së Naser Kelaifi ka udhëtuar për në Brazil, ku është takuar me babain e Nejmarit. Ky i fundit ka dashur të shuajë zërat mbi largimin e mundshëm të sulmuesit në merkaton e verës.

Nejmar ka një të tashme të PSG”, ka siguruar babai i Nejmarit, i cili ka shtuar: “Nejmar është i lumtur, shumë i motivuar dhe entuziast për t’u kthyer sa më shpejt në fushë. Po bën gjithçka për t’u riaftësuar në kohë, shpresojmë që të kthehet në fushë për ndeshjet e fundit të kupës dhe kampionatit”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.