Ditë zie për presidentin e Kamzës, ndahet nga jeta i ati

0

Një moment i vështirë për Naim Qarrin, i cili ditën e sotme ka marrë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të babait të vet. Presidenti i Kamzës ka humbur një nga njerëzit e vet më të shtrenjtë, ndërsa Kamza dhe gjithë kolegët e tij i kanë dërguar ngushëllime.

Edhe “Sport Ekspres” i dërgon ngushëllime njeriut që ka dhënë shumë për ngritjen e futbollit të Kamzës në nivelet që e shohim so.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.