ZYRTARE/ Skënderbeut i hiqet titulli i vjetshëm!

0

Vendim i bujshëm, i paralajmëruar me kohë nga Sulejman Starova: Etika i ka hequr titullin e vjetshëm Skënderbeut!

Gjithashtu, Skënderbeut i hiqen 12 pikë nga renditja e sezonit të fundit, si dhe i vihet një gjobë prej 20 milionë lekësh.

12 pikët minus nuk ndryshojnë asnjë presje nga sezoni i fundit, ndaj duket qartë që është një gomarllëk me brirë.

Titulli i vjetshëm, ende nuk ka një listë se cilat ndeshje ka trukuar Skënderbeu.

Nëse ështëmarrë për bazë vendimi nga UEFA, atëherë dosja e Skënderbeut përmban akuza për ndeshje të trukuara prej vitit 2011: A është marrë parasysh kjo? Misteret e Etikës dhe FSHF-së! Kjo është drejtësia shqiptare!

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online