Zyrtare, Çelsi blen mbrojtësin e Gjermanisë

0

Pas disa ditësh pritjeje, bisedimesh e kontrollesh mjekësore, tashmë ka marrë fund: Antonio Rydiger është zyrtarisht i Çelsit.

Mbrojtësi, fitues i Kupës së Konfederatave me Gjermaninë duke luajtur titullar, tashmë transferohet nga Roma në Londër për 38 milionë euro.

Roma e kishte blerë nga Shtutgarti verën e shkuar për 9.5 milionë euro, ndaj për një vit nxjerr një fitim të jashtëzakonshëm.

Te Çelsi Rydiger merr vendin e Xhon Territ, ndërsa do të duhet të luftojë për një vend në formacion me Geri Kahill dhe David Luiz.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online