Zisi te Kamza? Ballshiotët zbulojnë gjithçka

0

Bylisi kërkon të rikthehet në Superiore, por ndërkohë tenton edhe të gjejë të rinj interesantë në rrethe, por edhe jashtë vendit. Një nga lojtarët e zbuluar vjet është edhe sulmuesi anësor Niko Zisi. I riu, i cili mbush 23 vjeç më 24 gusht, pritet që sezonin e ardhshëm të luajë në Superiore.

Ballshiotët konfirmojnë se janë në bisedime me Kamzën dhe marrëveshja mes palëve është afër. Presidenti Besnik Kapllanaj ka refuzuar disa oferta për sulmuesin deri më tani. Zisi nuk ishte bashkuar në stërvitje me Bylisin dhe largimi i tij ishte thuajse i sigurt. Tanimë mësohet edhe destinacioni i ri.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.