Zbulohet programi i ekipit italian, ja se kur Kumbulla dhe Murinjo zbresin në tokën shqiptare

Në Itali kanë zbuluar programin e Romës sa i përket finales së Conference League që do të zhvillohet në mbrëmjen e së mërkurës. Ekipi italian do të kryejë stërvitjen e fundit në shtëpi në mëngjesin e së martës.

Mé pas vjen udhëtimi në Shqipëri. Sipas programacionit, ekipi i Romës do të jetë në vendin tonë pasditen e së martës dhe Murinjo do të dalë në konferencë në Air Albania rreth orës 17:30. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online