Ylli Marsel Buhel nuk do të luajë në Elbasan

0

Lihtenshteini ka humbur yllin e saj Marsel Buhel, i cili është dëmtuar. Ai do të humbë si sfidën ndaj Shqipërisë, në “Elbasan Arena”, ashtu edhe atë ndaj Spanjës, në Vaduz më 5 shtator. Ai u dëmtua pikërisht në përballjen ndaj Arlind Ajetit, në sfidën Krotone-Verona 0-0. Trajneri Rene Pauritsh, megjithatë, shpreson që lojtari të shtrëngojë dhëmbët dhe të bëjë tentativë për t’u riaftësuar ndaj Spanjës, pasi dëmtimi nuk është nga ato seriozët, në gju.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online