Watfordi nuk bindet vetëm nga Rei Manaj, tani zyrtarizojnë edhe afrimin e një sulmuesi të ri

0

Puna po vështirësohet gjithmonë e më tepër për Rei Manajn te Watfordi. Futbollisti i Kombëtares nuk po e nis mirë sezonin e ri. Në tre ndeshjet e para që ka zhvilluar kjo skuadër në Championship, Manaj është aktivizuar përkatësisht 10, 8 dhe 0 minuta.

Pavarësisht se sulmuesi shqiptar ka disa kohë që u transferua në Angli, nuk po arrin që ta bind trajnerin në stërvitje. Për këtë arsye te Watfordi janë hedhur sërish në merkato. Së fundmi është zyrtarizuar edhe sulmuesi i Aston Vilës në formën e huazimit, Keinan Davis. Merkato nuk ka mbaruar ende… /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.