Wanda Nara-s i heqin foton “e nxehtë”, shpërthen në rrjetet sociale: Jemi në 1810 apo 2021? Xhelozia e femrës të shkatërron

0

Wanda Nara ka shpërthyer në rrjetet sociale duke mos kuptuar arsyen se përse i është fshirë fotografia nga “Instagrami”. Femra që ndodhet në krahun e Mauro Icardi-t kishte postuar një foto me bikini, por për shkakun se janë bërë shumë raportime, do të fshihej nga rrjetet sociale.

Tashmë Nara e di arsyen e vërtetë: “Xhelozia e femrës”. Duke e postuar sërish fotografinë, Ëanda shkruan: “Kjo është një foto që është censuruar. Nuk e di arsyen. A është 1810 apo 2021? Unë vesh bikini në kombinim me një bluzë dhe dikush vendos të fshijë foton time. Xhelozia mes femrave është gjëja më e keqe që mund t’i bëjmë vetes”, shkruan Ëanda Nara. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.