VIDEO/ Tyson Fury rezulton anormal edhe ndaj Wilder, nuk bie as nga gjuajtja vra.stare.në fytyrë

0

Tyson Fury ka arritur të fitoj? me KO në raundin e 11 ndaj Wilder. Kjo ishte super sfida e mëngjesit të sotëm në divizionin WBC në peshat e rënda.

Kështu Fury mbron titullin kampion bote dhe tregon gjithë vlera e tij. Jo vetëm në goditje vra.stare, por edhe në mënyrën sesi reagon dhe nuk bie pas grushtave të Wilder që i përfundojnë në fytyrë! /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.