VIDEO/ Atmosferë fantastike! Reja feston datëlindjen, i këndon stafi dhe lojtarët e Shqipërisë

Reja ka festuar datëlindjen dhe stafi i Shqipërisë ka menduar për një surprizë të veçantë. Me hedhjen e fishekzjarreve dhe tortën me simbolin e Shqipërisë, trajneri italian nuk e fshehu kënaqësinë e momenteve të bukura që po përjeton.

Gjithashtu për të kanë kënduar të gjithë te Kombëtarja, nga stafi te lojtarët. Kjo dëshmon më së miri atmosferën fantastike që u krijua te Shqipëria. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online