VIDEO | Tifozi turk futet në fushë, “garë” me ish-sulmuesin e Interit!

0

Në futboll ndodh shpesh që tifozët të hyjnë në fushë dhe të japin mesazhet e tyre në lidhje më një kauzë që përfaqësojnë. Por e rrallë është që dikush të hyjë në fushë për të arritur sulmuesin kundërshtar, i cili më parë u ka ikur mbrojtësve të skuadrës së tij.

Kjo ka ndodhur me një tifoz të Trabzonsporit në miqësoren që ekipi i tij po luante ndaj Parmës. “Viktima” e një shakaje të tillë është ish-sulmuesi i Interit, Karamoh.

Ky i fundit ka marrë një top të larguar nga një goditje këndi dhe ka vrapuar drejt zonës kundërshtare. Një tifoz ka zgjedhur të testojë shpejtësinë e tij me atë të Karamoh, duke krijuar edhe momente ilariteti te të pranishmit.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.