VIDEO/ Tifozët shqiptarë mbushin qendrën e Tiranës, shihni se çfarë bëhet para Kombëtares

0

Tifozët shqiptarë kanë pushtuar qendrën e Tiranës para ndeshjes me Kombëtaren. Në lokale dhe kudo në rrugë nuk mund të shihni asgjë tjetër përveç flamurit shqiptar. Shumë intervista ka pasur prej tyre në transmetimin direkt për “Ora Neës”.

Më poshtë gjeni njëkohësisht edhe këngët e disa tifogrupeve, që nuk kanë ngurruar të dhurojnë spektakël në transmetimin direkt. Sigurisht, duke i kursyer energjitë e tyre për mbrëmjen në “Air Albania” pasi na pret një natë e gjatë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.