VIDEO/ Tifozët shqiptarë godasin autorin e golit dhe provokuesin sërish, braktis menjëherë intervistën

0

Sëiderski arriti që të realizojë dhe t’i dhurojë fitoren Polonisë në takimin ndaj Shqipërisë. Menjëherë pas golit të shënuar nisi që të provokojë tifozët shqiptarë, atje ku nisën edhe shishet e ujit drejt tij.

Situata ka vazhduar e acaruar edhe në intervistë. Tifozët kanë hedhur sërish shishen e ujit në drejtim të tij, ndërsa menjëherë është braktisur intervista. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.